TFI ALLIANZ

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych ALLIANZ to sprawdzony, bezpieczny i korzystny mechanizm inwestowania na rynkach finansowych całego świata.

Dlaczego warto inwestować w TFI Allianz? Kilka liczb: Grupa Allianz działa w 70 krajach świata mając ponad 100 milionów klientów, ogromne 130-letnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami o łącznej wartości blisko 2 bilionów dolarów. To 5. miejsce na świecie i rating AA. TFI Allianz Polska to globalna ekspertyza, światowe standardy Grupy Allianz, sprawdzone strategie inwestycyjne, stabilna struktura właścicielska, doświadczony zespół zarządzający.

TFI Allianz w swojej ofercie posiada 28 funduszy, 12 strategii dłużnych, 7 strategii mieszanych. W pełnej palecie produktowej znajduje się TFI Allianz Polska, Allianz Global Investors i amerykański PIMCO. Dzięki temu nasi klienci mają zapewnioną ekspertyzę na polskim rynku o zasięgu globalnym. Wystarczy dodać, że Allianz Asset Management to 8. co do wielkości firma na świecie zarządzająca aktywami finansowymi.

PIMCO czyli Pacific Investment Management Company to amerykańska firma, należąca do Grupy ALLIANZ, zarządzająca aktywami o wartości ponad 2 bilionów dolarów specjalizująca się w funduszach dłużnych (obligacje skarbowe, hipoteczne, korporacyjne i inne). Podstawą sukcesu PIMCO jest efektywna dywersyfikacja poprzez udział we wzrostach i ochronę przed spadkami.

Zainteresowanych inwestycjami finansowymi TFI Allianz proszę o bezpośredni osobisty kontakt. W trakcie spotkania wyjaśnię zasady działalności inwestycyjnej Grupy Allianz ze szczególnym uwzględnieniem oferty TFI Allianz Polska. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi funduszy inwestycyjnych pozwala mi udzielić właściwych porad moim klientom. Zapraszam!