Czemu powinieneś wybrać nas?

Aby nie żałować i płakać po stracie (czasem dorobku całego życia), bądź by nie zostawić bliskich bez środków finansowych zapraszamy do Biura Ubezpieczeń na Życie Sławomir Janociński w Nowej Dębie.
Nie szukaj innych biur! U nas znajdziesz najbogatszą i najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie, ubezpieczeń szkolnych, emerytalnych (PPK), samochodowych, mieszkaniowych i podróży.
Zaufaj prawie 30-letniemu doświadczeniu. Oczywiście nie musisz nas odwiedzić w siedzibie biura w gmachu Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba przy ul. Rzeszowskiej. Wszystkie sprawy załatwimy przez Internet, telefonicznie lub na miejscu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w okresie pandemii.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich: osób indywidualnych, grup, przedsiębiorstw, instytucji (szczególnie oświatowych).
Nie daj się zaskoczyć losowi - ubezpiecz się! Zapewnij bezpieczeństwo sobie i bliskim.
Zapraszamy!

1

Doświadczenie

Przez prawie 30 lat służenia mieszkańcom naszego regionu, po wielu kursach, konferencjach i szkoleniach w największych firmach ubezpieczeniowych i finansowych nabyliśmy wiedzę i umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić klientom najkorzystniejsze rozwiązania ubezpieczeniowe.

2

Rzetelność

Wszyscy wiemy jak skomplikowane są załączniki do polis ubezpieczeniowych, zawierające szczegółowe warunki ubezpieczeń, pisane często trudnym, prawniczym językiem. Rzetelnie informujemy o szczegółach, tak by nic nie zaskoczyło naszych klientów.

3

Szybkość działania

Likwidacja szkód i wypłata odszkodowań często wymaga żmudnych działań i sporo czasu. Robimy wszystko by te działania były jak najmniej stresujące i jak najszybsze. Dzięki temu mamy rzeszę zadowolonych klientów.

Nasza historia

Biuro Ubezpieczeń na Życie Sławomir Janociński rozpoczęło swoją działalność w roku 1995 jako firma jednoosobowa. Początkowo działaliśmy wyłącznie na terenie naszego regionu. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o praktycznie wszystkie istotne elementy rynku ubezpieczeń. Mamy kilka tysięcy polis w swoim portfolio. Wciąż doskonalimy nasze umiejętności i zdobywamy nową wiedzę, by jak najlepiej służyć naszym klientom.